Mieszkasz w USA? Wybierz ubezpieczenie na zdrowie spełniające Twoje oczekiwania

Ubezpieczenie zdrowotne Medicare dla osób mieszkających w USA  to wyjątkowa oferta pakietów medycznych, dzięki której zapewnisz bezpieczeństwo zdrowotne. Nasza grupa doradców ubezpieczenia Medicare jest Tobą każdego dnia, zawsze wtedy, kiedy stajesz w obliczu decyzji związanej ze zdrowiem.
Ubezpieczenie na zdrowie

Ubezpieczenie na zdrowie w USA

Z opieki lekarzy i specjalistów w systemie Medicare skorzystasz na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Niezależnie czy mieszkasz w Chicago, na Florydzie czy w Nowym Jorku.

Nowoczesne i komfortowych placówki Medicare to sieci starannie dobranych partnerów medycznych pokrywających wszystkie stany w USA.

Ubezpieczenie na zdrowie Medicare  oferuje poza standardową wizytą w gabinecie lekarskim również szereg rozwiązań  m.in. czaty i wideokonsultacje z lekarzami oraz porady telefoniczne.
Dzięki temu wiele spraw związanych ze zdrowiem możesz załatwić zdalnie, a z lekarzem kontaktujesz się z każdego miejsca w USA. 

Wybierz ubezpieczenie na zdrowie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Do wyboru masz kilka rozwiązań, takich jak liczne konsultacje specjalistów, zaawansowane badania, podstawowa opieka medyczna, stomatologia, rehabilitacja, aż po ubezpieczenie szpitalne, które zapewnia dostęp do usług szpitalnych zarówno planowych, jak i w razie wypadku.

Masz pytanie dotyczące Ubezpieczenia Medicare? Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń

844 654 5185

Poznaj naszych agentów Medicare w Chicago

Robert Sobczak
licencjonowany agent ubezpieczeniowy Medicare

Od 2012 edukuje, promuje i uświadamia Polonię o potrzebie posiadania polis ubezpieczeniowych na zdrowie, życie i bezpieczne zabezpieczenie przyszłości. Poprzez radio, tv, polonijne dzienniki, tygodniki i comiesięczne biuletyny organizacji polonijnych informuje Polonie o zmianach i tajnikach ubezpieczeń indywidualnych.

Pasjonuje się pomocą osobom starszym wchodzącym w system Medicare. Oferuje feruje polisy tyko najbardziej sprawdzonych i zweryfikowanych przez rynek firm ubezpieczeniowych o największych preferowanych grupach lekarskich.