Ubezpieczenie zdrowotne dla mieszkańców Florydy.
wyjątkowe pakiety, polskojęzyczna obsługa

Z opieki medycznej skorzystasz na całej Florydzie!

Oferowane przez nas ubezpieczenia zdrowotne na Florydzie pozwalają na korzystanie z opieki lekarzy specialistów na terenie całego stanu Floryda w nowoczesnych i komfortowych warunkach pod okiem lekarzy specialistów.

ZADZWOŃ: 844.654.5185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
[super_form id=”1316″]
Floryda- ubezpieczenie zdrowotne

Mieszkasz na Florydzie?
Poszukujesz Ubezpieczenia Zdrowotnego na Florydzie?

Zaufaj naszemu ponad 11 letniemu doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń zarówno na zdrowie jak i na życie. Pomożemy Ci wybrać ubezpieczenie na zdrowie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji a także do Twojego miejsca zamieszkana na Florydzie.

Skontaktuj się z naszym lokalnym ekspertem i zapytaj o szczegóły

Poznaj naszych pracowników na Florydzie

Robert Sobczak

Od 2012 edukuje, promuje i uświadamia Polonię o potrzebie posiadania polis ubezpieczeniowych na zdrowie, życie i bezpieczne zabezpieczenie przyszłości. Poprzez radio, tv, polonijne dzienniki, tygodniki i comiesięczne biuletyny organizacji polonijnych informuje Polonie o zmianach i tajnikach ubezpieczeń indywidualnych.

Robert oferuje feruje polisy tyko najbardziej sprawdzonych i zweryfikowanych przez rynek firm ubezpieczeniowych o największych preferowanych grupach lekarskich.

BEZPOŚREDNI KONTAKT ROBERTEM SOBACZAKIEM
Floryda- ubezpieczenie na zdrowie

Ubezpieczenie na Florydzie
w 100% dopasowane do Twoich potrzeb.

W ramach oferowanych przez na pakietów ubezpieczeń zdrowotnych możesz korzystać z badań diagnostycznych i obrazowych, specjalistycznych zabiegów ambulatoryjnych oraz szpitalnych, a także konsultacji ze specjalistami. 

UBEZPIECZENIE NA ZDROWIE : FLORYDA

Opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych mieszkających na stałe na Florydzie.

JAK DZIAŁA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE NA FLORYDZIE?

Ubezpieczenie umożliwia pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych realizowanych w placówkach medycznych na całej Florydzie. Aby skorzystać ze ubezpieczenia zdrowotnego należy zapisanie się na wizytę w wybranej placówce medycznej znajdującej się w dogodnej dla Państwa lokalizacji, oraz przybyć na miejsce w uzgodnionym terminie.

JAK KUPIĆ UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE NA FLORYDZIE?

Aby zakupić ubezpieczenie zdrowotne należy mieć potwierdzony status rezydenta stanu Floryda.  Wszystkie pakiety ubezpieczeń na zdowie dostępnych na Florydzie zostaną Państwu przedstawione w czasie indywidualnej rozmowy z naszym pracownikiem. Na spotkanie należy się wcześniej umówic – najlepiej telefonicznie

ZADZWOŃ : 844.654.5185

Twój Lokalny Agent Ubezpieczeń na Florydzie