Ubezpieczenie zdrowotne dla mieszkańców Florydy.
wyjątkowe pakiety, polskojęzyczna obsługa

Z opieki medycznej skorzystasz na całej Florydzie!

Oferowane przez nas ubezpieczenia zdrowotne na Florydzie pozwalają na korzystanie z opieki lekarzy specialistów na terenie całego stanu Floryda w nowoczesnych i komfortowych warunkach pod okiem lekarzy specialistów.

ZADZWOŃ: 844.654.5185

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
IMIĘ
Field is required!
Field is required!
EMAIL
Field is required!
Field is required!
NAZWISKO
Field is required!
Field is required!
TELEFON
Field is required!
Field is required!
ZAPYTANIE
Field is required!
Field is required!
Floryda- ubezpieczenie zdrowotne

Mieszkasz na Florydzie?
Poszukujesz Ubezpieczenia Zdrowotnego na Florydzie?

Zaufaj naszemu ponad 11 letniemu doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń zarówno na zdrowie jak i na życie. Pomożemy Ci wybrać ubezpieczenie na zdrowie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji a także do Twojego miejsca zamieszkana na Florydzie.

Skontaktuj się z naszym lokalnym ekspertem i zapytaj o szczegóły

Poznaj naszych pracowników na Florydzie

Robert Sobczak

Od 2012 edukuje, promuje i uświadamia Polonię o potrzebie posiadania polis ubezpieczeniowych na zdrowie, życie i bezpieczne zabezpieczenie przyszłości. Poprzez radio, tv, polonijne dzienniki, tygodniki i comiesięczne biuletyny organizacji polonijnych informuje Polonie o zmianach i tajnikach ubezpieczeń indywidualnych.

Robert oferuje feruje polisy tyko najbardziej sprawdzonych i zweryfikowanych przez rynek firm ubezpieczeniowych o największych preferowanych grupach lekarskich.

BEZPOŚREDNI KONTAKT ROBERTEM SOBACZAKIEM
Floryda- ubezpieczenie na zdrowie

Ubezpieczenie na Florydzie
w 100% dopasowane do Twoich potrzeb.

W ramach oferowanych przez na pakietów ubezpieczeń zdrowotnych możesz korzystać z badań diagnostycznych i obrazowych, specjalistycznych zabiegów ambulatoryjnych oraz szpitalnych, a także konsultacji ze specjalistami. 

UBEZPIECZENIE NA ZDROWIE : FLORYDA

Opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych mieszkających na stałe na Florydzie.

JAK DZIAŁA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE NA FLORYDZIE?

Ubezpieczenie umożliwia pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych realizowanych w placówkach medycznych na całej Florydzie. Aby skorzystać ze ubezpieczenia zdrowotnego należy zapisanie się na wizytę w wybranej placówce medycznej znajdującej się w dogodnej dla Państwa lokalizacji, oraz przybyć na miejsce w uzgodnionym terminie.

JAK KUPIĆ UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE NA FLORYDZIE?

Aby zakupić ubezpieczenie zdrowotne należy mieć potwierdzony status rezydenta stanu Floryda.  Wszystkie pakiety ubezpieczeń na zdowie dostępnych na Florydzie zostaną Państwu przedstawione w czasie indywidualnej rozmowy z naszym pracownikiem. Na spotkanie należy się wcześniej umówic – najlepiej telefonicznie

ZADZWOŃ : 844.654.5185

Twój Lokalny Agent Ubezpieczeń na Florydzie